Witamy na stronie kancelarii adwokackiej

Jakuba Relewicza

Witamy na stronie
kancelarii adwokackiej

Jakuba Relewicza

Jakub Relewicz

Adwokat, założyciel Kancelarii Adwokackiej adw. Jakub Relewicz. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką odbył w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu w latach 2004-2006 pod patronatem adw. Danuty Błażejczak. Od kilku lat prowadzi Kancelarię Adwokacką świadcząc pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym, gospodarczym oraz karnym, jak również szeroko pojętej tematyce prawa budowlanego oraz obsługi prawnej nieruchomości. Współautor publikacji „Odszkodowania: miało być zgodnie z konstytucją, a jest niesprawiedliwie” (Rzeczypospolita nr 228 z dnia 29.09.2009 r.).

Adw. Jakub Relewicz jest również absolwentem Wydziału Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zespół kancelarii

Zespół kancelarii tworzy zgrany zespół prawników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa Podejmujemy się wszelkich spraw z zakresu prawa gospodarczego. Głównym celem naszej pracy jest osiąganie wyników w pełni satysfakcjonujących Klientów Kancelarii.

Najistotniejsze zalety Zespołu – to wszechstronność działań oraz szybka, fachowa i skuteczna pomoc prawna. Zróżnicowane doświadczenia i kwalifikacje, połączone z profesjonalizmem postępowania i głębokim zaangażowaniem, przesądzają o wysokiej jakości świadczonych usług prawnych.

O nas

Kancelaria założona została przez adw. Jakuba Relewicza z myślą zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Wśród prowadzonych spraw znajdują się w szczególności sprawy z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy. Zapewniamy także pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa karnego oraz karno – skarbowego.

Z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów we wszystkich instancjach polskiego sądownictwa zarówno w postępowaniu cywilnym, karnym, jak i administracyjnym. Posiadamy doświadczenie w postępowaniu przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Konstytucyjnym oraz Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Kancelaria prowadzi stałą i kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w tym spółek z kapitałem zagranicznym. Osobom zamierzającym rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej pomagamy w podjęciu decyzji o wyborze najkorzystniejszej formy prowadzenia działalności oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem firmy (opracowujemy projekt aktu założycielskiego, umowy spółki, umawiamy spotkanie u notariusza, kompletujemy i składamy dokumenty potrzebne do zarejestrowania działalności). Posiadamy także doświadczenie w zakładaniu spółek i ich oddziałów poza granicami naszego kraju, m.in. na Litwie, Rumunii i Cyprze. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi kancelariami prawniczymi.

Na życzenie naszych klientów opracowujemy projekty umów oraz innych dokumentów, sporządzamy opinie prawne uwzględniające aktualny stan prawny, krytyczne poglądy doktryny i najnowsze orzecznictwo, udzielamy porad prawnych oraz prowadzimy negocjacje i konsultacje.

Kancelaria Adwokacka adw. Jakuba Relewicza świadczy również pomoc prawną w zakresie kompleksowej obsługi prawnej inwestycji, w szczególności budowlanych oraz kompleksowej obsługi prawnej nieruchomości.

Skontaktuj się z nami